Gry na komórkę to świetna rozrywka w każdej chwili

Rozglądając się w wirtualnej przestrzeni, z łatwością trafimy na dobre gry na komórkę w Google Play, dzięki którym oczekiwanie na lekarza, przejazd pociągiem czy po prostu wolna chwila przerodzą się w znakomity trening dla umysłu bądź wspaniałą rozrywkę. Odnajdziemy interesujące aplikacje, w tym gry na komórkę, animacje, czasopisma oraz programy użytecznościowe, dotyczące newsów, pogody, komunikacji i innych.

Z pewnością znamy takie gry, jak Snake czy Tetris, które dały fundamenty do stworzenia aplikacji pod gry Android. Obecnie w wielkim świecie gier spotkamy rozbudowane bezpłatne wersje starszych produkcji, jak i wersje demo najnowszych oraz niektóre gry Android w pełnych wersjach za free. Tytułem cieszącym się największą popularnością jest  Angry Birds, która wciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych. Gracze doceniają również wyścigi i klasyczne gry przetworzone na potrzeby Androida.

Gry na telefon są także płatne, a opłata za nie waha się od symbolicznych kilku złotych do około trzydziestu złotych. Wszystko zależy od potrzeb konsumenta, dla przykładu taka gra jak Minecraft, niezwykle popularna w kręgu młodzieży, opierająca się na konstrukcji świata, została przeprogramowana pod aplikacje Androida, by umożliwić rozgrywkę poprzez gry na telefon. Jako ciesząca się ogromnym uznaniem gra, jej wersja mobile kosztuje więcej niż w przypadku gier z mniejszą liczbą fanów. Także nowe produkcje w dniach premiery kosztują sporo.

W gry przeglądarkowe można grać pod Androidem, gdyż gry online na komórkę także są rozbudowywane, szczególnie takie, które wymagają codziennego logowania się w celu uzyskania bonusów. W większości są to aplikacje bezpłatne, dające także rozszerzenia graficzne, przyspieszające wczytywanie się stron w komórce. Gry przeglądarkowe uczą systematyczności, a zarazem bawią na swój sposób.

Gry za darmo wiążą się z przerwami w odbiorze lub reklamami, wybierając bowiem dany produkt za free, musimy przyjąć, że – aby producent miał zysk – czeka nas seria reklam. Czasami lepiej wydać parę złotych i mieć gry online w pełnych wersjach z płynnym mechanizmem rozgrywki niż męczyć się z zacinającymi się i przerywanymi scenariuszami, jakie wbudowane są w gry za darmo. Jakkolwiek, na pewno warto mieć pod ręką telefon i dobrą zabawę, jaką dają gry na komórkę, ponieważ w życiu nieustannie gdzieś czekamy, więc zamiast czekać, zawsze możemy przyjemnie spędzić czas.

Zobacz menu

Gry Microsoft na Windows 8

Maksimum zatracenia, zobacz gry Windows 8 i daj się zaskoczyć ich różnorodnością. Najlepsze gry systemowe i na Xbox dadzą ci wielogodzinną przyjemność.

Reklama